Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

رائول: رئال قهرمان لالیگا و چمپیونزلیگ می شود

رائول: رئال قهرمان لالیگا و چمپیونزلیگ می شود

رائول گونزالس، اسطوره رئال مادرید بسیار امیدوار است تا تیم محبوب او در این فصل دبل کند.

ماه گذشته و پس از شکست رئال در دربی مادرید مقابل اتلتیکو، همگان رئال را تیمی مرده تصور می کردند؛ تیمی که شانس قهرمانی در هیچ جامی را نداشت اما حالا همه چیز تغییر کرده و رئال حتی می تواند در این فصل قهرمان لالیگا و چمپیونزلیگ نیز بشود. افت عجیب بارسا و 11 امتیازی که این تیم در 4 بازی اخیر خود از دست داده باعث شد تا فاصله کهکشانی ها با صدر جدول به یک امتیاز کاهش یابد. رئال در لیگ قهرمانان نیز به نیمه نهایی رسیده و باید با سیتی مصاف دهد.

رائول در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" همانطور که زیدان خوشبین است، من هم معتقدم که رئال می تواند هم قهرمان لالیگا شود و هم قهرمان چمپیونزلیگ. واضح است که فاصله امتیازات در لالیگا بسیار کم شده و این مایه خوشحالی است که حالا سه تیم شانس قهرمانی دارند نه فقط بارسلونا.
زیدان سه ماه است که مربی رئال شده و نباید توقع زیادی از او داشت اما با توجه به کیفیت بالای رئال در چند بازی اخیر و فوتبالی که من از این تیم دیده ام، معتقدم انتظار دبل کردن از رئال خیلی هم غیرمنطقی نیست."

 

ارسال نظر