Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

زیدان: قهرمانی در لالیگا را هم می خواهم؛ بنزما روی کار خود متمرکز است

زیدان: قهرمانی در لالیگا را هم می خواهم؛ بنزما روی کار خود متمرکز است

رئال مادرید اختلاف خود با بارسلونا در صدر جدول لالیگا را به 1 امتیاز کاهش داده است و زیدان اکنون قهرمانی در لیگ را هم مد نظر دارد.

به گزارش AS، بعد از پیروزی 5-1 عصر شنبه مقابل ختافه، شاگردان زیدان موقتاً با 75 امتیاز به رده دوم صعود کردند ووقتی در پایان بازی سؤال شد که آیا کسب 11مین قهرمانی رئال مادرید در چمپیونزلیگ را به قیمت از دست رفتن لالیگا می خواهد، وی گفت:

امروز، چنین چیزی را امضاء نمی کنم. باید تا پایان فصل به کار خود ادامه دهیم. ما کار خود را انجام می دهیم، بازیکنان هم می دانند که لالیگا مهم است. امروز در حالی به خانه می رویم که یک امتیاز عقب هستیم. امروز از ابتدا نشان دادیم که می خواهیم خوب کار کنیم، همه بازیکنان حرفه ای کار کردند، بازی فوق العاده ای بود، و به حریف خود احترام گذاشتیم.

نمی دانم بارسلونا و اتلتیکو مادرید کی لغزش خواهند داشت. بازی های آنها را تماشا خواهیم کرد، اما مهمترین چیز، کاری است که خودمان انجام می دهیم.

زیدان در مورد هموطن خود کریم بنزما هم که امشب درخشش قابل توجهی داشت، گفت:

دعوت نشدن به تیم ملی برای رقابت های یورو 2016 روی او تأثیر گذاشته و بله، او ناراحت است، اما حرفه ای است و می داند که درون زمین برای تیم بسیار اهمیت دارد. امروز او یک گل به ثمر رساند و دو پاس گل داد، بنابراین روی کاری که انجام می دهد خیلی متمرکز است.

ارسال نظر