Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

دی بروین: رفتار مورینیو نسبت به من ناعادلانه بود

دی بروین: رفتار مورینیو نسبت به من ناعادلانه بود

ستاره جوان منچسترسیتی که در تابستان با هزینه 55 میلیون پوندی از وولفسبورگ خریده شد، آماده می شود تا با تیم سابق خود روبه رو شود.

کوین دی بروین رفتار خوزه مورینیو را که در نهایت منجر به خروج این جوان بلژیکی از چلسی شد، غیرمنصفانه می داند.

در آستانه اولین بازگشتش به استمفوردبریج، بازیساز منچستر سیتی احساس می کند تنها چیزی که در چلسی به دست آورد انتقادهای ناعادلانه مورینیو بود که اخیرا از چلسی اخراج شد. و این انتقادها او را وادار کرد که در مقابل درخواست چلسی برای ماندن در باشگاه مقاومت کند.

او تمام هافبک های هجومی خود را فراخواند و به ما آمار، تعداد گل، پاس گل، پاس های کلیدی و دریبل های این 6 بازیکن را نشان داد. می خواست در جمع آن بازیکنان به من ثابت کند که در سطح بقیه نیستم.

خیلی ساده به او پاسخ دادم؛ معذرت می خواهم ولی این منطقی نیست، تعداد بازی های من نسبت به بقیه خیلی کمتر است، چگونه می توانی مرا با بقیه مقایسه کنی؟ آن مقایسه از نظر من کاملا ناعادلانه بود.

مورینیو بعد از اینکه در سفر به استیوا بخارست در لیگ قهرمانان دی بروین را همراه تیم نبرد، ادعا کرد که او در تمرینات به اندازه کافی تلاش نمی کندو در نهایت هازارد، اسکار و شورله را به او ترجیح داد، دی بروین به وولفسبورگ رفت و 18 ماه موفق در آلمان سپری کرد. 

صحبت هایی بود مبنی بر اینکه من در تمرینات به اندازه کافی تلاش نمی کنم، این ها داستان هایی بودند که من هرگز نمی توانستم خلاف آنرا ثابت کنم چون تمرینات همیشه پشت درهای بسته انجام می شدند. کسانی که مرا می شناسند می دانند که این حرف ها درست نیستند، چند ماه بعد من به بازیکن کلیدی در وولفسبورگ تبدیل شدم و جام جهانی خوبی را پشت سر گذاشتم. حالا حق با کیست؟ من فقط دوست دارم بازی کنم، اگر مرا روی نیمکت قرار دهید احساس بدی خواهم داشت.

بعد از کنفرانس خبری او در بخارست حتی من بیشتر از گذشته تمرین کردم ولی شرایط هرگز عوض نشد، به همین دلیل من دوستانه از او خواهش کردم که؛ لطفا بگذار من بروم. او گفت که نمی خواهد من چلسی را ترک کنم، حتی به صورت قرضی. گفت تو بازیکن خوبی هستی. اما من برای اثبات خود کاری بیشتر از آن نمی توانستم انجام دهم.

چلسی می خواست مرا به تیم دیگری قرض بدهد و حتی می خواستند مرا در تیم نگه دارند، اما برای من کافی بود.

ارسال نظر