Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

زلاتان: پیر به دنیا آمدم و جوان از دنیا می روم

زلاتان: پیر به دنیا آمدم و جوان از دنیا می روم

زلاتان ابراهیموویچ، ستاره سوئدی پاری سن ژرمن، فصل جاری در 34 سالگی هم عملکرد فوق العاده ای داشته و به نظر نمی رسد که فوتبال او رو به پایان باشد.

قرارداد زلاتان با PSG انتهای همین فصل به اتمام می رسد و او هنوز تصمیم قطعی خود برای آینده اش را اعلام نکرده است. او با 34 سال سن، در 42 بازی این فصل خود برای تیم پاریسی موفق به زدن 39 گل شده که آمار فوق العاده ای محسوب می شود.

زلاتان در آستانه بازی برگشت برابر منچسترسیتی در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به وبسایت یوفا گفت:" هیچوقت از این بهتر نبوده ام و حسی که دارم را تاکنون نداشته ام. اینگونه به نظر می رسد که من پیر به دنیا آمدم و جوان از دنیا خواهم رفت.

همه چیز به ذهن شما بستگی دارد و سن تنها یک عدد است. این شما هستید که می توانید پیر بودن یا جوان بودن خود را تعیین کنید.  شما جوان تر و سرحال تر از آنچه هستید که فکر می کنید. من امسال به این نتیجه رسیدم و ثابت کردم که جوان تر از هر زمان دیگری هستم.
من فوتبال بازی می کنم تا قهرمان شوم و جام های متعددی کسب کنم. هرگز از کسب افتخار خسته نمی شوم. تمام توان و فداکاری خودم را به خرج خواهم داد تا همراه تیمم به قهرمانی در تمام جام ها دست یابم."

ارسال نظر