Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

آمار خیره‌کننده دورتموند در سال 2016

آمار خیره‌کننده دورتموند در سال 2016

زردپوشان وست‌فالن تا این هفته از سال 2016 هیچ شکستی را متحمل نشده‌اند.

ساعتی پیش بروسیا دورتموند اگر چه دو بار با گل‌های شینجی کاگاوا و ماتیاس گینتر از حریف خود شالکه پیش افتاد اما در پایان به تساوی 2-2 در دربی منطقه روهر رضایت داد. با این حال این مسابقه ادامه روند ثبت آمارهای خیره‌کننده توسط شاگردان توماس توخل در سال جدید میلادی بود:

-بروسیا دورتموند هیچ یک از هیجده بازی رسمی خود در سال 2016 را واگذار نکرده است (چهارده برد و چهار مساوی). این تیم از این لحاظ در رأس جدول روز برگشت بوندسلیگا قرار می‌گیرد.

-زردپوشان وست‌فالن توانسته‌اند در سال جدید از 29 بازی 68 امتیاز کسب کنند که این آمار تا امسال برای این تیم سابقه نداشته است.
به جز آمار سال 2016، در فصل جاری (16-2015) هم سه نکته قابل تأمل در دستاوردهای دورتموندی‌ها به چشم می‌خورد:

-هنریک مخیتاریان در 48 بازی رسمی که برای دورتموند به میدان رفته، در به ثمر رسیدن 48 گل سهیم بوده است که از این لحاظ امتیازآورترین بازیکن زردپوشان شمرده می‌شود.

-از سه گلی که ماتیاس گینتر به عنوان مدافع در فصل جاری وارد دروازه حریفان دورتموند کرده دو گل مقابل شالکه بوده است.

باید اشاره کرد شینجی کاگاوا هم که برای هفتمین بار با پیراهن دورتموند در دربی بازی می‌کرد، چهارمین گل خود را در این رقابت ایالتی به ثمر رساند.

 

ارسال نظر