Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

گواردیولا:از پیروزی‌ولفسبورگ بر رئال خوشحال‌شدم

گواردیولا:از پیروزی‌ولفسبورگ بر رئال خوشحال‌شدم

پپ گواردیولا از اینکه ولفسبورگ توانسته در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، رئال مادرید را شکست دهد ابراز خوشحالی کرد.

چهارشنبه شب رئال مادرید سرمست از پیروزی در ال کلاسیکو به مصاف ولفسبورگ رفت اما در عین ناباوری 2-0 از میزبانش شکست خورد تا کار صعودش با مشکل مواجه شود.

گواردیولا، سرمربی بایرن در نشست خبری بازی با اشتوتگارت، در پاسخ به سوالی در مورد برتری ولفسبورگ گفت:" همه 8 تیم حاضر در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، مربیان و بازیکنان بزرگی در اختیار دارند و بازی ساده وجود ندارد. همین نتایج عجیب است که فوتبال را به ورزش فوق العاده ای تبدیل کرده است.

پیروزی ولفسبورگ درس خوبی به همه، از جمله رئال، بایرن و بارسلونا بود تا بدانند تنها با نام و اعتبار نمی توان در بازی ها پیروز شد. واقعیت این است که از پیروزی ولفسبورگ خوشحال شدم. هر 4 بازی دور یک چهارم، نتایج کاملا عادلانه ای داشت و از همه بهتر ولفسبورگ نتیجه گرفت و بخاطرشان خوشحالم."

 

ارسال نظر