Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

آمار عجیب از وقت تلف کردن اتلتیکو در نوکمپ

آمار عجیب از وقت تلف کردن اتلتیکو در نوکمپ

اتلتیکو مادرید شب گذشته در ورزشگاه نوکمپ، 2-1 مقابل بارسلونا متحمل شکست شد؛ در حالیکه از دقیقه 35 بازی را ده نفره دنبال می کرد.

این بازی از چارچوب لیگ قهرمانان و از دور یک چهارم نهایی آن برگزار می شد و بارسلونا در نهایت موفق شد پیروز دیدار رفت باشد. در این بازی اتلتیکو ابتدا با گل فرناندو تورس از بارسا پش افتاد  اما همین بازیکن به فاصله تنها شش دقیقه، دو کارت زرد دریافت کرد و از زمین بازی اخراج شد تا اتلتیکو بیش از 65 دقیقه، 10 نفره به کار ادامه دهد.

آمار های این بازی نشان می دهد که از 97 دقیقه و 5 ثانیه ای که فلیکس بریش برای این بازی منظور کرد، تنها 58 دقیقه و 19 ثانیه، توپ در جریان بوده است. اتلتیکو 38 دقیقه و 46 ثانیه از وقت بازی را تلف کرده و سهم بارسا از تلف کردن وقت، 7 دقیقه و 36 ثانیه بوده است. البته با توجه به 10 نفره بودن اتلتیکو و فشار بی امان بارسا در نیمه دوم، بازیکنان اتلتیکو چاره ای جز خواباندن بازی و از جریان انداختن آن نداشتند.

ارسال نظر