Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

حمایت بارسلونا از مسی در مورد اتهامات اخیر

حمایت بارسلونا از مسی در مورد اتهامات اخیر

باشگاه بارسلونا نیز به انتشار اسناد گسترده ای پیرامون تخلف مالیاتی و پول شویی لیونل مسی، واکنش نشان داد.

پس از بیانیه خانواده لیونل مسی پیرامون اسناد موسوم به "اوراق پاناما" که حاوی مدارک مختلفی درباره فرار مالیاتی و پول شویی لیونل مسی است، این بار نوبت به باشگاه بارسلونا رسید تا از فوق ستاره خود حمایت کند. بارسلونا بیانیه ای در این رابطه منتشر کرد.

در بیانیه باشگاه بارسلونا آمده است:" از اولین لحظاتی که اوراق پاناما منتشر شد، باشگاه بارسلونا حمایت و پیام های خودش را به مسی و خانواده او منتقل کرد. باشگاه بارسلونا تمامی توانایی های مالی، اداری و قضایی خود را در اختیار خانواده مسی قرار می دهد تا پیرامون این اتهامات شفاف سازی کند."

پیش از این نیز خانواده لیونل مسی با انتشار بیانیه ای واکنش شدیدی به گزارشات منتشر شده در مورد لیونل مسی نشان داده بود. اسناد موسوم به "اوراق پاناما"، شامل 11 هزار سند مختلف است که فرارهای مالیاتی و پولشویی گسترده ای را توسط نهادهای گوناگون در سراسر دنیا نشان می دهد. بخشی از این اسناد مربوط به فوتبال می شود.

ارسال نظر