Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

واکنش تراشتگن به شایعه‌جدائیش از بارسا(عکس)

واکنش تراشتگن به شایعه‌جدائیش از بارسا(عکس)

امروز نشریه دیلی تلگراف ادعا کرده بود که مارک آندره تراشتگن، دروازه بان آلمانی بارسلونا، با منچسترسیتی به توافقات نهایی دست یافته است.

تقریبا روزی نیست که از تراشتگن و شایعات جدائیش از بارسا مطلبی منتشر نشود. نیمکت نشینی های این دروازه بان در لالیگا، نارضایتی وی را در پی داشته؛ بطوریکه او در چند مصاحبه اخیر خود، صراحتا خواستار تغییر وضعیتش در بارسلونا شده بود.
در همین رابطه تلگراف امروز ادعا کرده است که تراشتگن با قراردادی 25 میلیون یورویی از فصل بعد برای سیتی بازی خواهد کرد. به ادعای این منبع، تراشتگن اولین مهره درخواستی پپ گواردیولا بوده است.

دروازه بان آلمانی بارسا که پس از چند روز حضور در اردوی تیم ملی کشورش، روز گذشته به بارسلونا بازگشته است، با انتشار عکس زیر در توئیتر خود، از رضایتش نسبت به زندگی در بارسلونا خبر داد. او در منطقه مرفه نشین کاستلدفلس بندر بارسلونا اقامت دارد. رسانه های بارسلونا از این حرکت تراشتگن به عنوان چراغ سبزی از سوی این بازیکن برای ادامه حضورش در جمع آبی اناری ها تعبیر کرده اند. 

ارسال نظر