Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

برای‌پیروزی‌بربارسلونا،رئال‌باید150درصدآماده‌باشد

برای‌پیروزی‌بربارسلونا،رئال‌باید150درصدآماده‌باشد

بازیکن سابق رئال مادرید می گوید کار این تیم برای غلبه بر بارسلونا بسیار دشوار است.

ژولیو باپتیستا، بازیکن سابق برزیلی رئال مادرید، که سابقه گلزنی در دیدار ال کلاسیکو را در کارنامه دارد، در آستانه دیدار دو تیم رئال مادرید و بارسلونا پیرامون این بازی به صحبت پرداخت.


باپتیستا گفت:" در حال حاضر شما اگر در شرایط عالی هم مقابل بارسلونا باشید، نمی توانید بر آن ها غلبه کنید. این روزها برای غلبه بر بارسلونا باید در 150% یا 130% آمادگی خود قرار داشته باشید. برای پیروزی بر بارسلونا باید چیزهای بیشتری در زمین از خود ارائه کنید. بارسلونا در بالاترین سطح ممکن فوتبال بازی می کند و زمان را از حریفانش می گیرد. رئال مادرید اگر نتواند در سطح نزدیک به آن ها بازی کند، کار سختی برای پیروزی پیش رو خواهد داشت."

بازیکن سابق رئال مادرید در ادامه در مورد کریس رونالدو به صحبت پرداخت:" رونالدو یک پدیده است اما پشت سر او تیمی قرار دارد که آن ها نیز باید خوب بازی کنند. رونالدو نمی تواند هر کاری را به طور انفرادی و بدون کمک سایر هم تیمی هایش در رئال مادرید انجام دهد."

ارسال نظر