Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

حمایت دنی آلوس از نیمار در مقابل انتقادات

حمایت دنی آلوس از نیمار در مقابل انتقادات

مدافع راست تیم ملی برزیل به انتقادات از نیمار پس از ناکامی در گلزنی در سومین بازی پیاپی برای تیم ملی برزیل واکنش نشان داد.

رسانه های برزیل پس از اینکه نیمار، ستاره بارسلونا و تیم ملی برزیل، نتوانست برای سومین بازی پیاپی مقابل اروگوئه دروازه حریف را باز کند، به شدت از این بازیکن انتقاد کردند. با این حال دنی آلوس، هم تیمی او در بارسلونا و برزیل، می گوید که نباید توقعات بی اندازه از نیمار در تیم ملی برزیل داشت.

آلوس پیرامون این مسئله گفت:" نمی توانیم انتظار داشته باشیم که نیمار همان عملکردش در بارسلونا را در تیم ملی برزیل نیز ارائه دهد. برزیل فلسفه باشگاه بارسلونا را ندارد و این فلسفه در بارسلونا پس از سال ها کار و تلاش ایجاد شده است. ما در تیم ملی برزیل هنوز در حال تطبیق پذیری خود با افکار سرمربی هستیم.

نیمار بازیکنی است که می تواند تفاوت ها را رقم بزند و وظیفه ما این است تا او را در این زمینه یاری دهیم. این مسئله زمانی که ما نتوانیم نیمار را یاری کنیم، برای او بسیار دشوار می شود. باید توجه داشت که فوتبال یک ورزش تیمی است."

ارسال نظر