Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد معاوضه عجیب بارسلونا برای اوزیل

پیشنهاد معاوضه عجیب بارسلونا برای اوزیل

روزنامه آ.اس مدعی شد که بارسلونا قصد دارد با پیشنهاد طرح معاوضه اوزیل با آردا توران، مونیر و ساندرو،‌آرسنال را ترغیب به موافقت با این انتقال کند.

هافبک آلمانی بهترین فصلش را در انگلیس پشت سر گذاشت و عملکرد بسیار خوبی داشت ولی هنوز مذاکره ای برای تمدید قرارداد با آرسنال شروع نکرده است. به نظر می‌رسد با توجه به عدم موفقیت آرسنال در این 3 فصل حضور او، اوزیل قصد جدایی از این باشگاه را دارد و البته مشتریان قابل توجهی هم دارد.
یکی از این مشتریان بارسلونا است که گفته می‌شود حاضر است در ازای اوزیل،‌آردا توران،‌مونیر و ساندرو را با آرسنال معاوضه کند. این در حالیست که بندی در قرارداد اوزیل وجود دارد که اگر باشگاهی از لالیگا خواهان اوزیل بود،آرسنال مجبور است اوزیل را با شرایطی که از باشگاه لالیگایی پذیرفته به رئال مادرید پیشنهاد دهد و در صورت رد این پیشنهاد، می‌تواند ستاره آلمانی را به باشگاه لالیگایی بفروشد. حال باید دید شرایط برای اوزیل چگونه پیش خواهد رفت.

ارسال نظر