Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

دل‌بوسکه و لطف ویژه به بارسلونا در قیاس با رئال

دل‌بوسکه و لطف ویژه به بارسلونا در قیاس با رئال

از زمانیکه ویسنته دل بوسکه هدایت تیم ملی اسپانیا را بر عهده گرفته، تعداد بازیکنانی از بارسلونا که اولین بازی ملی خود را برای لاروخا زیر نظر این مربی انجام داده اند، به مراتب بیشتر از رئال مادرید است.

سال 2008 بود که دل بوسکه جانشین آراگونس در تیم ملی اسپانیا شد و از آن تاریخ تا به امروز، 11 بازیکن از بارسلونا اولین بازی ملی خود را زیر نظر وی انجام داده اند. پس از بارسلونا، بیلبائو با 8 بازیکن و اتلتیکو مادرید با 7 بازیکن قرار دارند. از این حیث سهم رئال در دوران مربیگری دل بوسکه تنها دو بازیکن بوده است.

آخرین بازیکنی از بارسلونا که با تصمیم دل بوسکه برای اولین بار به تیم ملی دعوت شده، سرخی روبرتو است که پنجشنبه برابر ایتالیا یا یکشنبه برابر رومانی، اولین بازی ملی خود را انجام خواهد داد. دیگر بازیکنان بارسا که برای اولین بار با نظر دل بوسکه به تیم ملی دعوت شده و بازی کردند عبارتند از: بویان کرکیچ، پیکه، بوسکتس، پدرو، تیاگو، والدس، تیو، بارترا، دلوفئو، منیر.

از رئال تنها ناچو و کارواخال بودند که برای اولین بار به صلاحدید دل بوسکه در تیم ملی فرصت حضور پیدا کردند. راموس و ایسکو، دیگر بایکنان ملی پوش رئال، اولین بازی ملی خود را زمانی انجام دادند که برای سویا و مالاگا بازی می کردند. در این زمینه البته کم کاری باشگاه رئال مادرید در تولید بازیکنان شایسته برای حضور در تیم ملی نیز کاملا محسوس است.

 

ارسال نظر