Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

خدا می خواهد که رئال قهرمان اروپا شود

خدا می خواهد که رئال قهرمان اروپا شود

رئال مادرید که امیدی به قهرمانی در لالیگا و کوپا دل ری ندارد، برای نجات دادن فصل خود باید در چمپیونزلیگ عنوان قهرمانی را کسب کند.

رئال در لیگ قهرمانان به یک چهارم نهایی صعود کرده و در این مرحله باید به مصاف ولفسبورگ برود. بسیاری از حالا رئال را در نیمه نهایی می بینند. کیلور ناواس که برای همراهی تیم ملی کشورش در بازی های مقدماتی جام جهانی روسیه به کاستاریکا سفر کرده، در مورد شانس رئال برای قهرمانی در چمپیونزلیگ به مارکا گفت:" ما رئال مادرید هستیم و در لیگ قهرمانان همیشه با ذهنیت قهرمانی وارد می شویم. شانسمان برای قهرمانی در لالیگا اندک است اما خدا می خواهد که ما قهرمان اروپا شویم و این اتفاق هم خواهد افتاد."

ال کلاسیکو:" می دانیم که در زمین دشواری بازی داریم و بارسلونا نیز حریف قدرتمندی است ولی با هدف پیروزی به مصاف این تیم خواهیم رفت. اگر مثل یک تیم بازی کنیم؛ همانطور که مقابل سویا بودیم، شانس بردن بارسا در نوکمپ را خواهیم داشت."

ارسال نظر