Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بحران مصدومیت در بارسلونا پیش از ال کلاسیکو

بحران مصدومیت در بارسلونا پیش از ال کلاسیکو

سرخیو بوسکتس و ایوان راکیتیچ، دو مصدوم بارسلونا پیش از ال کلاسیکو هستند و 16 بازیکن این تیم نیز هم اکنون در اردوی تیم های ملیشان حضور دارند.

در حالیکه 11 روز به بازی حساس بارسلونا و رئال مادرید در نوکپ باقی مانده، لوئیس انریکه با خبر مصدومیت دو بازیکن کلیدی خود روبرو شده است. سرخیو بوسکتس شب گذشته شکستگی انگشت دست راستش تایید شد و امروز با کسب اجازه از کادر فنی تیم ملی اسپانیا، کمپ لاس روزاس در مادرید را به مقصد بارسلونا ترک کرد. او فردا تحت درمان قرار خواهد گرفت و باید دید به ال کلاسیکو می رسد یا خیر.

دیگر مصدوم بارسا، ایوان راکیتیچ است که در جریان تمرین تیم ملی کرواسی دچار مصدومیت از ناحیه ساق پا شد و او نیز با ترک اردو، فردا به بارسلونا باز خواهد گشت. هنوز بطور دقیق مشخص نیست شدت مصدومیت راکیتیچ تا چه اندازه است.

در حال حاضر 16 بازیکن دیگر بارسلونا نیز در اردوی تیم های ملی خود حضور دارند و طی یک هفته آینده، در بازی های دوستانه ای به میدان خواهند رفت. ویروس فیفا این 16 بازیکن را نیز تهدید می کند و باید دید بارسلونا قادر خواهد بود بدون مصدوم دیگری به ال کلاسیکو برسد یا خیر.

ارسال نظر