Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

فاصله 10 امتیازی با بارسلونا دردآور است

فاصله 10 امتیازی با بارسلونا دردآور است

ناچو فرناندز، به نوعی آچار فرانسه رئال مادرید محسوب می شود. او در مرکز خط دفاعی و حتی به عنوان بال چپ و راست نیز برای این تیم بازی کرده است.

در بازی روز یکشنبه برابر سویا(برتری4-0 کهکشانی ها) که رئال نمی توانست از راموس و په په استفاده کند، ناچو در کنار واران زوج دفاعی رئال را تشکیل دادند و البته با موفقیت نیز بازی را به اتمام رساندند.

ناچو در مورد وضعیت رئال به آ اس گفت:" زمان بنیتس اوضاع برای ما خوب پیش نمی رفت. کسی خوشحال نبود و رسانه ها نیز مرتب انتقاد می کردند. البته شرایط تیم آنقدرها هم بد نبود ولی اخراج او تصمیمی بود که باشگاه گرفت. از بنیتس چیزهای زیادی یاد گرفتم. از وقتی زیدان آمد، اوضاع برای ما بهتر شد. زیدان با بازیکنان بیشتر صحبت می کند و به آنها نزدیک تر است. در حال حاضر همه چیز خوب است و مثل یک تیم بازی می کنیم با این حال ارزیابی درست باید در انتهای فصل صورت بگیرد."

ال کلاسیکو:" فاصله 10 امتیازی با بارسلونا برای ما دردآور است. البته هنوز 8 بازی باقی مانده وبرای کسب پیروزی و کاهش فاصله امتیازی به مصاف بارسلونا خواهیم رفت."

 

ارسال نظر