Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

روبرتو: همیشه مدیون لوئیس انریکه خواهم ماند

روبرتو: همیشه مدیون لوئیس انریکه خواهم ماند

سرجی روبرتو که فصل گذشته حتی در ترکیب بارسلونا نیز جایی نداشت حال به تیم ملی اسپانیا دعوت شده است.

روبرتو محصول آکادمی باشگاه بارسلوناست اما تا فصل قبل جایگاهی در تیم اول این باشگاه نداشت و به ندرت از سوی انریکه مورد استفاده قرار می گرفت اما از ابتدای فصل جاری ورق به سود او برگشت و این بازیکن چند پسته توانست خود را به ترکیب بارسا تحمیل کند.

در فهرست جدید تیم ملی اسپانیا برای دو بازی دوستانه مقابل ایتالیا و رومانی، نام روبرتو نیز به چشم می خورد. او که در کمپ تیم ملی اسپانیا با خبرنگاران صحبت می کرد، در مورد حس خود از دعوت شدن به تیم ملی گفت:" من قبلا برای تیم های جوانان اسپانیا بازی کرده ام ولی نمی توانم حس خودم از دعوت شدن به تیم ملی بزرگسالان را بیان کنم.

اگر به تیم ملی دعوت شده ام، بخاطر زحماتی است که لوئیس انریکه برای من کشیده و من همیشه مدیون او خواهم ماند. اگر اعتماد او نبود من حالا اینجا نبودم. همه بازیکنان بارسا به من تبریک گفتند و برایم توضیح دادند که چگونه باید خودم را با فضای تیم ملی وفق دهم. رویای من این است که سال ها به حضور در تیم ملی ادامه دهم."

 

ارسال نظر