Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

آنچلوتی: رونالدو بهترین مهاجم تاریخ فوتبال است

آنچلوتی: رونالدو بهترین مهاجم تاریخ فوتبال است

رونالدو در دوران حضورش در رئال مادرید تاکنون با 5 مربی مختلف کار کرده اما اگر بخواهیم از یک مربی نام ببریم که بیشترین تاثیر را روی بازی او گذاشته است، بی شک باید به آنچلوتی اشاره کنیم.

اخراج آنچلوتی از رئال مادرید برای رونالدو و دیگر ستارگان این تیم گران تمام شد و آنها در صفحات اجتماعی خود به این مساله واکنش منفی نشان دادند. رونالدو با بنیتس روزهای خوبی را سپری نکرد اما با آمدن زیدان اوضاع برای او بهتر از گذشته شده است.

زیدان در دو بازی اخیر رئال از رونالدو در نوک حمله استفاده کرده است در حالیکه آنچلوتی با این ایده زیدان موافق نیست. او در ستون هفتگی خود در سینا اسپورت نوشت:" رونالدو یکی از بهترین بازیکنان تاریخ و بی شک برترین مهاجم تاریخ فوتبال است. تاکنون با فوتبالیستی همچون او کار نکرده ام. معتقدم بهترین مهاجم تاریخ فوتبال باید در زمین آزادی عمل داشته باشد و نباید او را در منطقه خاصی محدود کرد.

وقتی به رئال آمدم، کریستیانو در قسمت چپ فاز تهاجمی بازی می کرد اما خیلی زود فهمیدم که باید به او آزادی بیشتری در زمین بدهم. رونالدو در تیم من در همه قسمت های فاز تهاجمی حضور داشت و حتی در برخی بازی ها نقش هافبک بازیساز را بر عهده می گرفت. او اگر آزاد باشد خواهد توانست همه توانایی هایش را بروز دهد. رونالدو هنوز مهاجمی غیرقابل پیش بینی است و همین مساله او را از سایرین متمایز می کند."

 

ارسال نظر