Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

کلوپ: اعتماد به نفس بیش از حد، کشنده است

کلوپ: اعتماد به نفس بیش از حد، کشنده است

سرمربی لیورپول می گوید بازیکنانش نباید به تعریف ها و تمجید های اخیر از عملکرد لیورپول بسنده کنند.

لیورپول زیر نظر یورگن کلوپ طی هفته های اخیر عملکردی فوق العاده از خود نشان داده است. با این حال سرمربی آلمانی می گوید بازیکنانش نباید از اعتماد به نفس کاذب برخوردار باشند.


سرمربی لیورپول گفت:" مشکلی که در مورد اعتماد به نفس وجود دارد، این است که همچون یک گل کوچک می ماند و در صورت ادامه پیدا کردن می تواند در یک ثانیه از بین برود. با این حال همه چیز به اعتماد به نفس مربوط نمی شود. ما چیزهای بیشتری می خواهیم و دوست داریم بازیکنان نسبت به روشی که عمل می کنند، اعتماد داشته باشند."

کلوپ پیرامون دیدار این هفته تیمش در رقابت های لیگ برتر مقابل ساوتهمپتون گفت:" همه چیز برای یک بازی خوب آماده است. ساوتهمپتون تیم واقعا خوبی است و ما اگر می خواهیم پیروز میدان باشیم، باید عملکرد خوبی از خود نشان دهیم. باید تمام تلاش خود را انجام دهیم و بهترین نتیجه ممکن را مقابل این تیم کسب کنیم. وظیفه ما این است که در تمامی بازی هایمان تا انتها پیروز شویم و ببینیم چه اتفاقی در لیگ رخ می دهد."

 

ارسال نظر