Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بازتاب شکست ايران در رسانه‌هاي آرژانتيني

بازتاب شکست ايران در رسانه‌هاي آرژانتيني

رسانه‌هاي آرژانتيني پس از شکست ايران برابر گينه به تحليل اين بازي پرداختند.


 

تيم ملي ايران روز گذشته (چهارشنبه) در ديداري دوستانه با نتيجه دو بر يک مغلوب گينه شد.

به نقل از ايسنا، هر چند ديگر همگروه‌هاي ايران نيز در جام جهاني نتايج خوبي کسب نکردند، اما روزنامه‌ معروف "اوله" آرژانتين با بررسي ديدارهاي دوستانه رقيبان اين کشور در جام جهاني از نمايش تيم ملي ايران برابر گينه به عنوان نمايشي "ضعيف" ياد کرد.

اين روزنامه‌ نوشت: ايران در خانه در حالي که هواداران اين تيم منتظر پيروزي برابر گينه بودند، در پايان با شکستي تلخ مواجه شد. شاگردان کارلوس کي‌روش در نيمه نخست اين ديدار نمايش انتقادآميزي را از خود ارائه کردند، اما آنها در نيمه دوم کمي بهتر شدند و توانستند بازي نسبتا خوبي را از خود نشان دهند و يکي از گل‌هاي خورده را جبران کنند. باز هم رضا قوچان‌نژاد بود که توانست براي تيم ملي ايران گلزني کند. او پاس اشکان دژاگه را با بغل‌ پاي فني وارد دروازه‌ گينه کرد تا اين ديدار در پايان با نتيجه‌ دو بر يک به سود مهمان آفريقايي به پايان برسد.

کارلوس کي‌روش سرمربي پرتغالي ايران بارها از برنامه دوستانه اين تيم در جام جهاني انتقاد کرده است. ايران پس از صعود به جام جهاني 2014 برزيل تنها در همين ديدار دوستانه به ميدان رفته که در پايان شکست خورد و اين مي‌تواند براي آنها نگران کننده باشد، البته بايد منتظر ماند و ديد آيا اين تيم مي‌تواند تا شروع مسابقات جام جهاني پيشرفت کند يا خير.

پايگاه اينترنتي «لاناسيون» آرژانتين نيز شکست تيم ملي ايران را برابر گينه پوشش داد و آن را نتيجه ضعيف اين کشور براي آمادگي به جام جهاني ارزيابي کرد.

نيجريه ديگر همگروه آرژانتين در جام جهاني 2014 برزيل بامداد امروز در خانه مکزيک به تساوي بدون گل رسيد و بوسني نيز با دو گل برابر مصر شکست خورد و آرژانتين نيز در زمين روماني به نتيجه‌اي بهتر از تساوي بدون گل دست نيافت تا تيم‌هاي گروه F جام جهاني 2014 برزيل در ديدارهاي دوستانه خود نتايج ضعيفي را کسب کرده باشند.

ارسال نظر