Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

ايران - کويت؛ پيش درآمد جام جهاني

ايران - کويت؛ پيش درآمد جام جهاني

تيم ملي فوتبال ايران فردا در هفته پاياني مرحله مقدماتي جام ملت‌هاي آسيا به مصاف کويت مي‌رود.

مرحله مقدماتي رقابت‌هاي جام ملت‌هاي 2015 آسيا فردا با برگزاري يک ديدار تشريفاتي بين تيم‌هاي ملي فوتبال ايران و کويت از گروه دوم اين رقابت‌ها در حالي پيگيري مي‌شود که اين دو تيم پيش از اين، صعود خود به رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا را قطعي کرده‌اند.

به نقل از فارس، تيم ملي ايران پيش از اين و در هفته پنجم رقابت‌هاي مقدماتي جام ملت‌هاي آسيا با برتري 4 بر يک در خانه لبنان و در ديداري که به خاطر حواشي ناشي از انفجار بمب در روز مسابقه در بيروت، بدون تماشاگر برگزار شد، توانست بليت استراليا را براي خود اوکي کرده و راهي جام ملت‌‌هاي آسيا شود.

کويتي‌ها نيز در همين روز با برتري خانگي 3 بر يک مقابل تايلند صعود خود را يک هفته مانده به پايان رقابت‌ها به همراه ايران قطعي کردند تا به اين ترتيب هر دو ديدار پاياني گروه دوم اين رقابت‌ها جنبه تشريفاتي داشته باشد.

**پيش درآمد جام‌جهاني و آخرين فرصت 

کارلوس کي‌روش، سرمربي تيم ملي ايران که پس از قطعي کردن صعود تيم ملي به جام جهاني 2014 برزيل و در دور جديد آماده‌سازي اين تيم در فاصله تقريبي 100 روز مانده به جام جهاني هنوز تيمش را در هيچ ديدار تدارکاتي در معرض آزمايش نگذاشته است، بهترين فرصت را دارد تا به ديدار تشريفاتي فردا به مانند يک ديدار دوستانه و تدارکاتي نگاه کند و برنامه‌هاي تاکتيکي‌اش را در اين ديدار مورد ارزيابي قرار دهد، هرچند که سرمربي تيم ملي صراحتاً اعلام کرده است در اين ديدار آخرين فرصت را به نفرات جديد و جوان‌تر براي نشان دادن خود، خواهد داد تا به اين ترتيب هفته پاياني رقابت‌هاي مقدماتي جام ملت‌هاي آسيا براي تيم ملي ايران پيش درآمد حضور اين تيم در جام جهاني 2014 برزيل باشد.

دو تيم ايران و کويت در ديدار رفت که در کويت برگزار شد در ديداري که مسعود شجاعي براي کشورمان گلزني کرد، با نتيجه تساوي يک بر يک به کار خود پايان دادند.

**ايران 16 - کويت 8

دو تيم ايران و کويت در حالي فردا در تاريخچه رويارويي‌هاي خود براي سي‌وهفتمين‌بار به مصاف هم مي‌روند که تا پيش از اين در 36 ديدار برگزار شده 16 برد براي کشورمان، 8 برد براي کويتي‌ها و 12 تساوي براي اين دو تيم به ثبت رسيده است. در اين بين نيز 76 گل براي دو تيم به ثمر رسيده که سهم ايران 44 گل و سهم کويتي‌ها نيز 32 گل بوده است.

اين ديدار از ساعت 17:30 دوشنبه دوازدهم اسفند ماه به ميزباني ورزشگاه انقلاب کرج برگزار مي‌شود.

ساير ديدارهاي هفته پاياني مقدماتي جام ملت‌هاي آسيا روز چهارشنبه برگزار مي‌شود تا تکليف ساير تيم‌هاي صعود کننده به جام ملت‌ها در اين روز مشخص شود.

رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا در سال 2015 (بهمن ماه 1393) به ميزباني کشور استراليا برگزار مي‌شود و تيم ملي کشورمان به همراه 15 کشور ديگر در اين رقابت‌ها حضور خواهند داشت.

 

ارسال نظر