Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

هدایتی: مرا با افرادی که ۳،۴ سال است خودشان را مطرح کرده‌اند مقایسه نکنید

هدایتی: مرا با افرادی که ۳،۴ سال است خودشان را مطرح کرده‌اند مقایسه نکنید

عضو پیشین هیئت مدیره پرسپولیس گفت: ۳۴ است که کار می‌کنم و من را با افرادی که ۳،۴ سال است خود را مطرح کرده‌اند مقایسه نکنید.

حسین هدایتی در حاشیه مراسم دوازدهمین سالگرد تاسیس باشگاه هنرمندان در خصوص وضعیت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: اینجا برای کاری دیگری آمده‌ام و نیامده‌ام در مورد فوتبال نظر دهم.

 

وی در مورد چرا پس از جلسه با مسئولان وزارت ورزش قبول نکردید به پرسپولیس کمک مالی کنید، عنوان کرد: بهتر است این سوال را از مسئولان وزارت ورزش بپرسید. آقایان خواستند در جلسه‌ای شرکت کنم که من نیز حضور یافتم. اگر نیاز به کمک من باشد در خدمت هستم اما موانعی وجود دارد که باید برطرف شود.

عضو پیشین هیئت مدیره پرسپولیس در خصوص اینکه علی پروین در اظهارنظری گفته مقابل افراد پولدار در فوتبال سر خم نکنید گفت: منظور پروین من نبوده‌ام.

هدایتی در مورد اینکه گفته می‌شود وزارت ورزش و جوانان به شما گفته هر کسی که می‌خواهد امور پرسپولیس را به عهده بگیرد باید از جانب این وزارتخانه مورد تائید باشد خاطرنشان کرد:‌ شما چیزی را می‌گویید که درست نیست. وقتی شرکتی در لیست واگذاری قرار می‌گیرد مالکان آن از مسئولان اقتصادی کشور خواهند بود.

وی درباره اینکه گفته می‌شود در جلسه با مسئولان وزارت ورزش و جوانان علی دایی و علی پروین با یکدیگر درگیری پیدا کرده‌اند، گفت: از این موضوع اطلاعی ندارم و شاید من خیلی چیزها را نمی‌شنوم!

هدایتی که خیلی کوتاه و باخنده به سوالات خبرنگاران پاسخ می‌داد درباره پرداخت قسط دوم محمدرضا خلعتبری به باشگاه عجمان امارات گفت: از این موضوع نیز اطلاعی ندارم به من گفتند خیّری قرار است پول خلعتبری را بدهد که این کار را انجام نداده است. من قسط اول را پرداخت کردم اما در مورد قسط دوم نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد.

وی در خصوص اینکه افراد پولداری چون بابک زنجانی در فوتبال دوام نیاوردند و به خاطر برخی مشکلات دستگیر شده‌اند و چرا برای او هیچوقت مشکلی پیش نیامده عنوان کرد: در جمهوری اسلامی ایران هر کسی در چارچوب قانون حرکت کند برای او مشکلی پیش نمی‌آید. من 34 است که حضور دارم و من را با افرادی که 3،4 سال است خود را مطرح کرده‌اند مقایسه نکنید.

ارسال نظر