Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

4 بازیکن در لیست خرید تابستانی بارسا

4 بازیکن در لیست خرید تابستانی بارسا

روزنامه‌های اسپانیایی مدعی شدند که بارسلونا در تابستان، 4 خرید انجام خواهد داد.

آبی اناری ها در تابستان قصد دارند خطوط مختلف خود را تقویت کنند تا بتوانند عملکرد خوب خود در دو فصل اخیر را تکرار کنند. مارکا مدعی شد بارسا دنیس سوارز، هافبک خود را که به ویارئال پیوسته، با بند بازگشتی 3 میلیون یورویی برمی‌گردانند و او اولین خرید تابستانی بارسا خواهد بود.
همچنین آبی اناری ها می‌خواهند خط دفاعی خود را تقویت کنند و بودجه‌ای 50 میلیون یورویی برای آن در نظر گرفته اند. مارکینیوش، آیمریک لاپورته، خوزه خیمنز و جان استونز، گزینه های بارسا هستند که آبی اناری ها حاضرند در قابل آنها، مبلغ قابل توجهی پرداخت کنند.
در خط حمله لوئیس انریکه همچنان به خرید نولیتو مصر است. مهاجم سلتاویگو عملکرد خوبی در این فصل داشته و بارسا در نیم فصل به دنبال جذب او بود که موفق به این کار نشد ولی به نظر می‌رسد در تابستان، بار دیگر برای جذب او اقدام خواهند کرد.
در درون دروازه نیز با حضور همزمان کلودیو براوو و مارک آندره تراشتگن، احتمالا این دو به مشکل برخواهند خورد و باشگاه یکی را خواهد فروخت و مجبور به جذب یک دروازه بان جدید خواهد بود.

ارسال نظر