Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

زیدان: انتقادات از خامس ناراحتم می کند

زیدان: انتقادات از خامس ناراحتم می کند

رئال مادرید فردا از هفته 28 لالیگا میزبان سلتا خواهد بود و به همین منظور، زین الدین زیدان در نشستی خبری پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

زیدان در مورد تفاوت بازیکنان گرانقیمت و جوانان این تیم به خبرنگاران گفت:" مقابل لوانته آنهایی که آماده تر بودند بازی کردند. زمانیکه من بازی می کردم اصطلاح زیدان ها و پاوون ها را به کار می بردند که هرگز از آن خوشم نمی آمد چون در رئال مادرید تفاوت چندانی بین سطح کیفی بازیکنان وجود نداشته و ندارد. همیشه جوانان مستعدی وجود دارند که در پی شانسی برای نشان دادن توانایی هایشان هستند."

گرفتگی پای 4 بازیکن رئال پس از بازی با لوانته:" شاید بهتر باشد بازیکنان بیشتر آب بنوشند(با خنده). جدای از شوخی باید بگویم که همین مساله نشان می دهد که بازیکنان همه توانشان را در زمین گذاشته اند و این نکته مثبتی است."

گرت بیل:" نمی دانم او چند روز به دور از میادین بوده ولی حالا در لیست بازی با سلتا قرار دارد و همه ما و نیز هواداران از این مساله خوشحالیم. فردا تصمیم خواهم گرفت که او از ابتدا بازی کند یا خیر. مهم این است که او شرایطش در رئال خوب است."

استراحت دادن به بازیکنان:" فردا بهترین ترکیب ممکن را به زمین خواهم فرستاد. برایم مهم نیست که میان هفته در لیگ قهرمانان با رم بازی داریم. همیشه بهترین ها و آماده ترین ها به میدان می روند. در رئال همه بازیکنان برای حضور در ترکیب ثابت و درخشش انگیزه بالایی دارند و این کار را برای مربی در انتخاب 11 بازیکن اصلی سخت می کند.جوانان باشگاه همچون لوکاس و مایورال متعهد و سختکوش هستند و از عملکردشان رضایت کامل دارم."

مودریچ:" او به تمرینات بازگشته ولی هنوز شرایط بازی ندارد؛ در عوض مارسلو مشکلی برای بازی فردا نخواهد داشت."

انتقادات از خامس:" برخی مواقع انتقادات از بازیکنان به نظرم غیرمنصفانه می آید. خامس بازیکن من است و از هجمه ای که بر علیه او به راه افتاده ناراحتم. البته وقتی بازیکنی خوب بازی می کند همه برایش خوب می نویسند و زمانیکه اوضاع برای او خوب پیش نمی رود شرایط تغییر می کند. معتقدم خامس بازیکن کاملا متعهدی برای رئال است و اگر اینگونه نبود می توانستیم انتقادات بر علیه او را منصفانه بدانیم."

شرایط فیزیکی بازیکنان:" آنها خودشان به من گفته اند که نسبت به قبل از لحاظ بدنی آماده تر هستند و خوشحالم که حداقل از یک منظر شرایط بهتر شده است. البته نمی خواهم با این حرف اینگونه القا کنم که در زمان مربی قبلی شرایط بدنی بازیکنان بد بوده است. ما سخت تلاش می کنیم تا بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم و با بدن های آماده تر، رسیدن به این هدف آسان تر می شود."

ارسال نظر