Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

روند توقف ناپذیری MSN به 13 بازی رسید

روند توقف ناپذیری MSN به 13 بازی رسید

مسی، سوارز و نیمار به نظر مهارنشدنی می آیند. این مثلث از 13 ژانویه تا به امروز در همه بازی های بارسلونا گلزنی کرده اند.

شب گذشته بارسلونا 5-1 بر رایو وایکانو غلبه کرد در حالیکه سه گل از این 5 گل توسط مسی به ثمر رسید. سوارز و نیمار از گل های این بازی سهمی نداشتند با این حال یکی از اضلاع مثلث MSN بارسا موفق به گلزنی شد. اتفاقی تکراری در 13 بازی گذشته.

بارسا پس از تساوی در دربی کاتالونیا مقابل اسپانیول، 14 بازی(در همه رقابت ها) برگزار کرده و MSN تنها در بازی برگشت نیمه نهایی کوپا دل ری برابر بارسلونا به دلیل برتری قاطعانه 7-0 بازی رفت از سوی انریکه مورد استفاده قرار نگرفت. در 13 بازی دیگر حداقل یک بازیکن از میان مسی، سوارز و نیمار گلزنی کرده اند.

در این 13 بازی، مسی و سوارز هر کدام 15 گل و نیمار نیز 5 گل به ثمر رسانده است. با 5 گلی که بارسا به رایو زد، تعداد گل های بارسلونا تحت هدایت لوئیس انریکه به 300 رسید که سهم مثلث MSN از این 300 گل، 217 گل بوده است. همچنین از اکتبر 2014 که سوارز اولین بازی خود برای بارسا را انجام داد تا به امروز، MSN در همه رقابت ها 200 گل به ثمر رسانده که آمار خیره کننده ای است.

ارسال نظر