Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد بالای نایکی به بارسلونا برای‌تمدیدقرارداد

پیشنهاد بالای نایکی به بارسلونا برای‌تمدیدقرارداد

قرارداد کمپانی نایکی با باشگاه بارسلونا تابستان 2018 به اتمام می رسد و دو طرف بر سر تمدید این قرارداد در حال مذاکره هستند.

سال 1998 بود که در زمان ریاست نونیز بر بارسلونا، این باشگاه با کمپانی بزرگ نایکی که تولید کننده البسه ورزشی است قرارداد همکاری بست. در آن زمان قراردادی 10 ساله به ارزش 120 میلیون یورو بین دو طرف منعقد شد و این قرارداد سال 2008 و 2013 به مدت 5 سال دیگر نیز تمدید شد.

طبق قرارداد فعلی، باشگاه بارسلونا سالانه 35 میلیون یورو از نایکی دریافت می کند بعلاوه 19 میلیون یورو درآمد حاصل از فروش پیراهن های با مارک نایکی.
دو طرف بر سر تمدید دوباره قرارداد در حال مذاکره هستند و با وجود پیشرفت در روند مذاکرات، هنوز توافق قطعی حاصل نشده است. طبق ادعای منابع اسپانیایی، پیشنهاد جدید نایکی به بارسلونا 85 میلیون یورو در سال است و این رقم تا 100 میلیون یورو نیز افزایش خواهد یافت یعنی تقریبا سه برابر مبلغی که هم اکنون بارسا از نایکی دریافت می کند.

ارسال نظر