Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

گواردیولا:ضدحملات ماینس را خوب کنترل نکردیم

گواردیولا:ضدحملات ماینس را خوب کنترل نکردیم

پپ گواردیولا، سرمربی بایرن مونیخ، پس از شکست 2-1 تیمش مقابل ماینس، بار دیگر تاکید کرد که باواریایی ها برای قهرمانی در بوندس لیگا کار ساده ای ندارند.

شب گذشته بایرن مونیخ در حالی در خانه خود با نتیجه 2 بر 1 مغلوب ماینس شد که در بیست و دو هفته گذشته فصل جاری بوندسلیگا هیچگاه شکست نخورده بود. بعد از پایان این مسابقه پپ گواردیولا گفت:" بابت برد به ماینس تبریک می‌گویم. ما ضدحملات ماینسی‌ها را خوب کنترل نکردیم. در نیمه دوم با 10 بازیکنی که دور محوطه جریمه‌شان به دفاع مشغول بودند کار آسانی نداشتیم. موقعیت‌های گلزنی آنقدری بود که بتوانیم بازی را ببریم، به همین دلیل تعداد مهاجمان ترکیبم را به پنج رساندم. اما نشد. برای دفاع از عنوان قهرمانی‌مان باید خیلی کار کنیم."
مارتین اشمیت ،مربی ماینس، هم گفت:" خیلی از اتفاقاتی که از قبل پیش‌بینی کرده بودیم رخ دادند. مهم این است که در بازی مقاوم ماندیم و ایستادگی کردیم. حالا خیلی خوشحالم. ما می‌دانستیم اینجا چطور می‌توانیم برنده شویم: با کار دفاعی خوب و ضدحملات هدفمند. در نیمه اول چهار ضدحمله داشتیم، در نیمه دوم هم دو تا. تصمیممان بر استفاده از این فرصت‌ها بود و امروز موفق به اجرای آن شدیم. ایمان همه چیز را ممکن می‌کند."

 

ارسال نظر