Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

زیدان و تلاش برای دوری از رکورد منفی آنچلوتی

زیدان و تلاش برای دوری از رکورد منفی آنچلوتی

دربی مادرید بین رئال و اتلتیکو که فردا در برنابئو برگزار می شود اولین چالش جدی زیدان در لالیگا محسوب می شود.

دو ماه پیش زیدان به جای بنیتس روی نیمکت مربیگری رئال مادرید نشست و در این مدت رئال تمام بازی های خانگی خود را برده و در دو بازی خارج از خانه نیز به تساوی دست پیدا کرده است. جدال فردا با اتلتیکو، مهمترین چالش مربیگری زیدان در لالیگا محسوب می شود.

در 25 سال گذشته، رئال مادرید 22 مربی مختلف به خود دیده که 20 تای آنها شانس حضور در دربی مادرید نصیبشان شده است. از این میان 17 نفر روی نیمکت مقابل اتلتیکو هدایت رئال را برعهده گرفته اند که به جز آنچلوتی، دیگر مربیان هرگز در اولین دربی خود به اتلتیکو نباخته اند.

تنها کارلتو بود که در هفته هفتم فصل 2013-2014 در برنابئو مقابل اتلتیکو 1-0 شکست خورد. در آن مسابقه زیدان دستیار آنچلوتی بود. 11 مربی از جمله کارلوس کیروش در اولین دربی خود پیروز شدند و 5 نفر دیگر نیز به تساوی دست یافتند.کاماچو و گارسیا رامون نیز شانس حضور در این بازی حساس نصیبشن نشد.
حال زیدان قصد دارد در اولین تجربه مربیگری خود در دربی مادرید، با دوری جستن از رکورد منفی آنچلوتی، حداقل مقابل اتلتیکو شکست نخورد.

 

ارسال نظر