Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

امیدواری فابرگاس به قهرمانی بارسلونا در CL

امیدواری فابرگاس به قهرمانی بارسلونا در CL

سسک فابرگاس معتقد است بارسلونا امسال هم فاتح لیگ قهرمانان خواهد شد و به عنوان اولین تیم از عنوان قهرمانی خود دفاع خواهد کرد.

سسک فابرگاس سال 2011 از آرسنال به بارسلونا پیوست اما پس از سه فصل این تیم را به مقصد چلسی ترک گفت. فابرگاس روز سه شنبه در ورزشگاه امیریتس کنار بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا، بازی دو تیم بارسلونا و آرسنال(2-0 بارسا) را از نزدیک به تماشا نشست و پس از بازی نیز میزبان رئیس باشگاه بارسلونا بود.
این دو از سال 2010 و زمانیکه بارسلونا تلاش خود به منظور متقاعد کردن آرسنالی ها برای فروس فابرگاس آغاز کرد، باهم ارتباط خوبی دارند.

به ادعای موندودپورتیوو، فابرگاس در گفتگو با بارتومئو به وی گفته است که روی قهرمانی بارسا در چمپیونزلیگ امسال شرط می بندد و اینکه آبی اناری ها با فرم فعلی خود می توانند اولین تیمی باشند که توانسته اند از عنوان قهرمانی خود در لیگ قهرمانان دفاع کنند. این در شرایطی است که فابرگاس با چلسی همچنان در این تورنمنت حضور دارد و بازی رفت را به پاری سن ژرمن 2-1 واگذار کرده اند.

ارسال نظر