Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

مسی، تنبل‌ترین بازیکن بارسلونا در لیگ قهرمانان

مسی، تنبل‌ترین بازیکن بارسلونا در لیگ قهرمانان

لئو مسی با متوسط 7.9 کیلومتر دوندگی در هر بازی و مجموع 31.62 کیلومتر در بازی های بارسلونا در لیگ قهرمانان، از این حیث تنبل ترین بازیکن این تیم محسوب می شود.

در بارسلونا ایوان راکیتیچ با 61.35 کیلومتر دوندگی، پرکارترین و دونده ترین بازیکن در لیگ قهرمانان است که در رده بندی کلی میان دیگر بازیکنان حاضر در لیگ قهرمانان در جایگاه 64 قرار دارد.

دو ضلع دیگر مثلث MSN بارسلونا یعنی سوارز و نیمار نسبت به مسی به مراتب دوندگی بیشتری داشته اند: سوارز با 57.86 کیلیومتر و نیمار با 59.67 کیلومتر دوندگی. مجموع دوندگی مسی، نیمار و سوارز نیز 149.15 کیلومتر بوده است.

در رئال مادرید ایسکو با 65.88 کیلومتر، پرتلاش ترین بازیکن در لیگ قهرمانان بوده که در رده بندی کلی در جایگاه شماره 36 قرار دارد. پس از ایسکو، رونالدو با 64.08 کیلومتر قرار دارد. نکته جالب اینکه رونالدو دو برابر مسی در لیگ قهرمانان دویده است. البته باید توجه داشت که رونالدو در هر 7 بازی رئال حاضر بوده ولی مسی سه بازی بارسا را از دست داده است. گرت بیل و بنزما نیز به ترتیب، 11.84 و 38.57 کیلومتر دوندگی داشته اند. بیل تنها در دو بازی از 7 بازی رئال در لیگ قهرمانان حاضر بوده است.

ارسال نظر