Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بارسلونای فعلی مثل میلان آریگو ساکی است

بارسلونای فعلی مثل میلان آریگو ساکی است

اسطوره آرسنالی ها معتقد است که برای غلبه بر تیم فعلی بارسلونا که برای وی همانند میلان اواخر دهه 80 است، باید بدون فشار و استرس بازی کرد.

آرسنال امشب در ورزشگاه خانگی خود میزبان بارسلونا از دور رفت مرحله یک هشتم لیگ قهرمان است؛ در حالیکه کمتر کسی برای این تیم شانس صعود قائل است.

یان رایت، مهاجم اسطوره ای آرسنال در مورد این بازی به نشریه سان گفت:" مهار کردن مسی، نیمار و سوارز در طول 90 دقیقه تقریبا غیرممکن است. شاید بتوان یک یا حداکثر دو نفرشان را مهار کرد اما سومی کار خودش را خواهد کرد. بیاید در این زمینه صادق باشیم. این بارسلونا برای من یادآور میلان اواخر دهه 80 با مربیگری آریگو ساکی است.

آرسنال باید با حمایت هواداران، بهترین بازی عمرش را امشب انجام داده و شانس های خود را امتحان کند. بارسلونا 32 بازی است که نباخته اما در همه آنها نیز پیروز نشده است. لاکرونیا، اسپانیول و والنسیا به ما نشان دادند که متوقف کردن بارسا غیرممکن نیست. اگر آرسنال امشب بدون فشار و استرس بازی کند، می تواند نتیجه بگیرد."

ارسال نظر