Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

زیدان: گاهی اوقات سکوت بهترین راه حل است

زیدان: گاهی اوقات سکوت بهترین راه حل است

زیدان نزدیک به دو ماه است که هدایت رئال را بر عهده گرفته اما نتوانسته کاری کند تا رئال در لالیگا هم سطح با بارسلونا ظاهر شود.

زیزو وقتی هدایت رئال را بر عهده گرفت، فاصله رئال و بارسلونا 5 امتیاز بود اما با دو تساوی برابر بتیس و مالاگا حالا این فاصله به 9 افزایش یافته و دیگر کسی برای رئال شانس قهرمانی در لالیگا را قائل نیست.

زیدان در مصاحبه با GQ در مورد وضعیت کنونی خود در رئال گفت:" می دانم که رسیدن به موفقیت در رئال چالش دشواری است ولی به خودم اطمینان دارم و می دانم که می توانم رئال را به افتخارات و اهداف موردنظرش برسانم.
به عنوان یک مربی می دانم که چه رفتاری باید با بازیکنانم داشته باشم. هر زمان که آنها به من نیاز دارند کنارشان هستم. خیلی اوقات فقط اینکه کنارشان باشید و در مورد مشکلات بیش از اندازه حرف نزنید کفایت می کند. سکوت در برخی مواقع بهترین راه ارتباطی است؛ اینکه بدانید در چه مواقعی باید حرفی نزنید هم به همان اندازه مهم است و من این نکته را خیلی خوب می دانم."

ارسال نظر