Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

راموس: هر روز آزمایش جدیدی در رئال وجود دارد

راموس: هر روز آزمایش جدیدی در رئال وجود دارد

مدافع اسپانیایی رئال مادرید از شرایط سخت حاکم بر این باشگاه بزرگ صحبت کرد.

11 سال از حضور سرخیو راموس، مدافع میانی رئال مادرید در این تیم می گذرد و این مدافع اسپانیایی پیرامون شرایط سخت حضور در باشگاه بزرگی همچون رئال مادرید به صحبت پرداخت. راموس در عین حال تاکید کرد که کار با زیدان و روبرتو کارلوس فوق العاده لذت بخش است.

کاپیتان رئال مادرید گفت:" ددیدن هر روزه زین الدن زیدان و روبرتو کارلوس در تمرینات حس خاصی دارد. من 11 سال است که در بزرگ ترین باشکاه دنیا بازی می کنم و باید بگویم که هر روز در این باشگاه شما با آزمایش و امتحان جدیدی رو به رو می شوید. من به این مسئله افتخار می کنم و باعث می شود تا همچنان از انگیزه لازم برای پیشرفت و رسیدن به قله های بالاتر برخوردار باشم. شما در این باشگاه نمی توانید در گذشته زندگی کنید و دید شما همواره باید به سوی آینده باشد."

راموس در ادامه پیرامون رابطه اش با ایکرکاسیاس، کاپیتان سابق رئال مادرید، گفت:" من رابطه های خوبی با بعضی از کاپیتان های قدیمی رئال مادرید دارم و آن ها همواره توصیه هایی برای من داشته اند. یک کاپیتان باید در باشگاه برای همه الگو باشد و اماده رو به رو شدن با هر مشکلی در تیم باشد."

 

ارسال نظر