Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

آنچلوتی:پنالتی‌مسی‌درایتالیامشکل‌سازمی‌شد

آنچلوتی:پنالتی‌مسی‌درایتالیامشکل‌سازمی‌شد

سرمربی فصل آینده بایرن مونیخ می گوید پنالتی لیونل مسی مقابل سلتاویگو، در سری آ می توانست حاشیه ساز شود.

بحث ها پیرامون ضربه پنالتی متفاوت لیونل مسی با کمک لوئیس سوارز، تمامی ندارد و اظهار نظرات متفاوتی در همین زمینه منتشر می شود. کارلو آنچلوتی، سرمربی فصل آینده بایرن مونیخ، آخرین نفری است که پیرامون این مسئله صحبت کرده است.

آنچلوتی به سایت گل گفت:" از ضربه پنالتی مسی بسیار متعجب شدم. البته این ضربه قانونی است و مادامی که شما به قانون احترام بگذارید، هر کاری را می توانید انجام دهید. این مسئله در اسپانیا شاید مشکلی نباشد اما اگر شما این کار را در ایتالیا انجام دهید، می تواند دردسرساز شود. با این حال معتقد هستم که اگر به قانون احترام بگذارید، مشکلی وجود نخواهد داشت."

سرمربی سابق رئال مادرید در ادامه پیرامون فاصله ایجاد شده میان بارسلونا و رئال ماردید صحبت کرد:" در حال حاضر شاید بارسلونا بهتر از رئال مادرید باشد اما شما نمی تواند پیش بینی کنید که در ماه مارس و یا آوریل چه اتفاقاتی رخ می دهد. در این ماه ها است که رقابت ها به حساس ترین زمان خود می رسد. بارسلونا از موقعیت خوبی برای فتح لیگ قهرمانان اروپا و تکرار عنوان قهرمانی خود در سال گذشته برخوردار است با این حال تاکید می کنم که هیچ فردی از آینده خبر ندارد."

 

ارسال نظر