Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

2قهرمانی‌لالیگادر10سال‌برای‌رئال‌نگران‌کننده‌است

2قهرمانی‌لالیگادر10سال‌برای‌رئال‌نگران‌کننده‌است

سانتیانا، مهاجم اسطوره ای دهه 70 و 80 رئال مادرید به انتقاد از وضعیت چند سال اخیر کهکشانی ها پرداخت.

آخرین قهرمانی رئال در لالیگا به سال 2012 بر می گردد که این تیم با مورینیو موفق شد به سلطه بارسلونای پپ گواردیولا پایان دهد. از آن پس رئال دیگر موفق به قهرمانی در لالیگا نشده و این عنوان بین بارسا و اتلتیکو تقسیم شده است.

سانتیانا در همین رابطه به مارکا گفت:" اینکه عناوینی چون آقای گلی هر سال به رئال می رسد در نوع خود خوب و جالب توجه است ولی باشگاهی مثل رئال مادرید باید هر سال، حداکثر افتخارات تیمی را کسب کند. فقط دو قهرمانی لالیگا در 10سال اخیر، عجیب و نگران کننده است. رئال هر سال باید حداقل یک جام کسب کند.
پرز از زمانیکه به ریاست رئال رسیده موفق شده این باشگاه را از یک باشگاه ورشکسته به ثروتمندترین در دنیا تبدیل کند اما برای رئال مهمتر از هر چیزی، کسب عناوین قهرمانی است که در دوران پرز چندان در این زمینه موفق نبوده ایم."

زیدان:" بازیکنان به وضوح برای زیدان بیشتر از بنیتس احترام و ارزش قائل هستند و متاسفانه بنیتس در دوران کوتاه مربیگریش در رئال نتوانست بازیکنان را به خود متقاعد کند و شاهد هیچ تحولی در تیم نبودیم اما با زیدان، آینده بهتری می توان متصور بود."

ارسال نظر