Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

شکست‌رونالدوازمسی‌درخرید"فراری"کلاسیک(عکس)

شکست‌رونالدوازمسی‌درخرید"فراری"کلاسیک(عکس)

لیونل مسی توانسته در یک مزایده، خودرویی استثنایی به ارزش 32.1 میلیون یورو خریداری کند.

گویا لیونل مسی توانسته در یک رقابت خارج از فوتبال نیز کریستیانو رونالدو را شکست دهد. روزنامه کاتالانی اسپورت ادعا کرده که فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا در یک مزایده فروش خودرو، توانسته کریستیانو رونالدوی پرتغالی را از پیش رو بردارد و خودروی مورد نظر را با ارائه پیشنهادی بالاتر، خریداری کند.
یک خودروی فراری 1957 335 S، در مزایده ای در پاریس به  فروش رسیده است. این خودرو متعلق به یک بیلیونر ایتالیایی به نام آلساندرو پروتو است و لیونل مسی توانسته با ارائه مبلغ شگفت انگیز 32.1 میلیون یورو با شکست رکورد جهانی، آن را خریداری کند.

اسپورت ادعا می کند که کریستیانو رونالدو نیز یکی از پیشنهاد دهنگان برای خرید این خودرو بوده است اما لیونل مسی توانسته با ارائه مبلغی بالاتر، او را در راه خرید این خودروی شگفت انگیز شکست دهد. قیمت ابتدایی خرید این خودرو 20 میلیون یورو بوده است.

کریستیانو رونالئو گرچه موفق به خرید خودروی این بیلیونر ایتالیایی نشده است اما پیش از این توانسته بود خانه مجلل او را در نیویورک خریداری کند.

 

ارسال نظر