Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

آنچلوتی: زیدان با رئال موفق خواهد شد

آنچلوتی: زیدان با رئال موفق خواهد شد

کارلو آنچلوتی دقایقی پیش در مراسم سالانه نشریه مارکا عنوان بهترین مربی فصل 2014-2015 لالیگا را از ان خود کرد.

رسیدن این عنوان به کارلتو از آنجا عجیب بود که او فصل قبل همراه رئال مادرید موفق به کسب جام نشد و به همین دلیل از این تیم برکنار شد. کارلتو که فصل بعد مربی بایرن خواهد بود، در مصاحبه ای کوتاه در مورد این جایزه گفت:" با دریافت این جایزه، رسما دوران حضور بسیار شیرینم در رئال به اتمام رسید و بابت این جایزه از مارکا متشکرم."


کارلتو در مورد وضعیت زیدان به عنوان مربی جدید رئال مادرید گفت:" زیدان مربی کم تجربه ای است البته همه ما در شروع کارمان اینطور بودیم. او همه آنچه که یک مربی برای بزرگی کردن می خواهد را در خود دارد.

زیدان شخصیت، کاریزما، انگیزه و رقابت طلبی لازم برای مربیگری را در اختیار دارد و مهمتر اینکه فوتبال را بسیار خوب می شناسد. او توانایی لازم برای مربیگری رئال را دارد و بازیکنان نیز همگی حامی او هستند و بخاطر او در زمین می جنگند. زیدان برای موفقیت باید سخت تلاش کند و باید کاری کند تا بازیکنان حداکثر توانایی هایشان را در زمین بگذارند."

 

ارسال نظر