Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

واکنش ژابی آلونسو به جدایی گواردیولا

واکنش ژابی آلونسو به جدایی گواردیولا

هافبک اسپانیایی بایرن مونیخ معتقد است که جدایی سرمربی این تیم در انتهای فصل نمی تواند عملکرد بازیکنان را در فصل جاری تحت تاثیر قرار دهد.

واکنش ها به جدایی گواردیولا در انتهای فصل همچنان ادامه دارد. ژابی آلونسو، هافبک با تجربه و اسپانیایی بایرن مونیخ نیز می گوید که این مساله نمی تواند تاثیری روی عملکرد بازیکنان بایرن مونیخ در فصل جاری داشته باشد و مجموعه بازیکنان این تیم همچنان با تمرکز کامل در فصل جاری بازی خواهند کرد.

آلونسو پیرامون این مسئله گفت:" از دید من جو رختکن باشگاه هیچ تفاوتی با پیش از تعطیلات کریسمس نداشته است. ما می دانیم که اوضاع در این ورزش چگونه پیش می رود و مسائل زیادی می تواند در اطراف باشگاهی همچون بایرن مونیخ، آزار دهنده باشد. همه چیز در رختکن باشگاه طبیعی است و نسبت به گذشته هیچ تفاوتی نکرده است. جدایی گواردیولا از تیم، تصمیمی است که این سرمربی اتخاذ کرده و مهم این است که خود توانسته با این مسئله ارتباط برقرار کند."

ژابی آلونسو در آخرین دیدار بایرن مونیخ در رقابت های بوندس لیگا مقابل لورکوزن که با نتیجه بدون گل به پایان رسید، از زمین بازی اخراج شد.

ارسال نظر