Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

ادعای‌کیکر:توافق‌گواردیولاباسیتی‌ازسال‌قبل

ادعای‌کیکر:توافق‌گواردیولاباسیتی‌ازسال‌قبل

مجله مشهور ورزشی آلمان ادعا کرد گواردیولا از یک سال قبل با تیم جدیدش به توافق رسیده بوده است.

مجله ورزشی معتبر "کیکر" در تحلیلی با استناد به منابعی که آنها را موثق می‌خواند درمورد پیوستن گواردیولا به منچسترسیتی ادعا کرد دو فرضیه در این مورد وجود دارد؛ به نظر می‌رسد یا مسئولان بایرن مونیخ آنطور که باید با جدیت برای تمدید کردن قرارداد گواردیولا اقدامی نکردند یا آنها در اینباره اصلا شانسی نداشته‌اند. چرا که مدارکی وجود دارد که ثابت می‌کند پپ 10 ماه پیش با سیتی به توافق دست یافته بوده است، از اینرو فرضیه نخست حتی نزدیک به یقین به نظر می‌آید.
بنابراین افکار عمومی بویژه هواداران بایرن مونیخ بیهوده در تمام مدت دور رفت فصل جاری به موضوع ماندن یا نماندن گواردیولا در باواریا به شکل یک معما نگاه می‌کردند.
گفتنی است دوشنبه هفته گذشته باشگاه منچسترسیتی در حالی رسما اعلام کرد گواردیولا از تابستان آتی سکان هدایت سیتیزن‌ها را در دست خواهد گرفت که این مربی اسپانیایی از دو ماه پیش تاکید کرده بود به محض پایان قراردادش با بایرن راهی جزیره خواهد شد.

 

ارسال نظر