Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

فلسفه فوتبال بارسلونا قوی‌تر از رئال مادرید است

فلسفه فوتبال بارسلونا قوی‌تر از رئال مادرید است

رئیس سابق باشگاه رئال مادرید یک بار دیگر به انتقاد از شیوه های مدیریتی فلورنتینو پرز در باشگاه مادریدی پرداخت.

رامون کالدرون که بین سال های 2006 تا 2009 رئیس باشگاه رئال مادرید بود، در دوران مدیریتش دو قهرمانی لالیگا از آن رئالی ها شد اما او سال 2009 جای خود را به پرز داد. رئال با مدیریت پرز نتوانسته مانع قدرتنمایی های بارسلونا شود. در دوران او رئال مادرید بیش از 10 مربی مختلف به خود دیده است.

کالدرون در مصاحبه با Omnisport در رابطه با شرایط فعلی رئال گفت:" ما در رئال از یک مربی به مربی دیگر می رویم بدون اینکه هیچ برنامه خاصی از این کار در ذهن داشته باشیم. باید قبول کرد که بارسلونا در تمام سال های اخیر بهتر از رئال عمل کرده است.

با ورود کرویف به بارسلونا، این باشگاه صاحب سبک خاصی از فوتبال شد و در این مدت هر مربی ای که در بارسا مشغول کار شده، سوای کارنامه و عملکرد خوب و بدش، به فلسفه باشگاه احترام گذاشته است. در واقع فلسفه فوتبالی که دربارسلونا شاهد هستیم، قدرتمندتر از رئال مادید است.

ما در رئال مادرید شاهد سبک خاصی نیستیم چون مدیر این باشگاه(پرز) یک مهندس است نه فوتبال شناس. با او در 10 سال اخیر رئال مادرید 10 مربی مختلف به خود دیده که در هیچ باشگاه بزرگ دیگری چنین چیزی را نمی بینیم. اگر این روند ادامه داشته باشد، شاهد شکست های 4-0 بیشتری مقابل بارسلونا خواهیم بود."

ارسال نظر