Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

دیبالا:من را با مسی مقایسه نکنید

دیبالا:من را با مسی مقایسه نکنید

مهاجم آرژانتینی همچنان به تمجید از لیونل مسی می پردازد.

عملکرد قابل توجه پائولو دیبالا در یوونتوس باعث شده تا این مهاجم آرژانتینی توسط خبرنگاران با لیونل مسی مقایسه شود. با این حال دیبالا برای چندمین بار طی روزهای اخیر این مقایسه را غلط و نادرست می داند.

ستاره آرژانتینی یوونتوس گفت:" بازیکنان کمی در دنیا می توانند خودشان را به سطح مرسی برسانند. با این حال من همواره در حال تلاش هستم تا روند پیشرفت خود را ادامه دهم. اگر به دستاوردهای مسی نگاه کنید، به راحتی متوجه می شوید که رسیدن به او تا چه اندازه دشوار است. تمام تمرکز من روی تیم و عملکرد خودم معطوف شده است.

من هنوز مسی را به خوبی نمی شناسم. زمانی که من به تیم ملی فراخوانده شدم، او حضور نداشت. بسیار خوشحال خواهم شد اگر بتوانم حتی مقدار کمی شبیه او بازی کنم. مردم در آرژانتین می گویند که سبک حرکات من در زمین تا حدی به آگوئرو شباهت دارد."

دیبالا در ادامه از ایگواین دیگر هم وطنش نیز تمجید کرده است:" ایگواین هم وطن من است و از اینکه در چنین فرم ایده آلی قرار دارد، لذت می برم."

ارسال نظر