Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

رونالدو و گل هایی که دیگر تاثیرگذار نیستند

رونالدو و گل هایی که دیگر تاثیرگذار نیستند

کریستیانو رونالدو در 31 سالگی، شاید در آغاز مسیر رو به افول خود قرار دارد و این را از شکل بازی های این فصل او می توان حدس زد.

نابغه پرتغالی رئال مادرید شب گذشته برای دوازدهمین بار در این فصل در امر گلزنی توفیقی پیدا نکرد و تیم او نیز در زمین بتیس با تساوی 1-1 متوقف شد. رونالدو در تمام 21 بازی رئال در لالیگا حضور داشته و با 16 گل، پشت سر بنزما، بهترین گلزن کهکشانی هاست اما نگاهی به گل های او نشان می دهد که تنها در بازی با سوسیداد او توانسته با گلزنی خود دو امتیاز برای رئال به ارمغان بیاورد.

او برابر سوسیداد در هفته 13 دو گل به ثمر رساند که اگر این دو گل نبودند، رئال در زمین خود برابر این حریف متوقف می شد. 14 گل دیگر رونالدو اگر به ثمر نمی رسیدند نیز تاثیری در امتیاز گیری رئال نداشتند. رونالدو همچنین در بازی های مهم این فصل رئال نیز هیچ گلی به ثمر نرسانده از جمله در 8 مسابقه ای که رئال در لالیگا نتوانسته سه امتیاز را دشت کند.

رئال مقابل بارسلونا، سویا و ویارئال مغلوب شده بدون اینکه رونالدو در این بازی ها گلی زده باشد، کهکشانی ها همچنین مقابل خیخون، مالاگا، بتیس، والنسیا و اتلتیکو نیز متوقف شده اند و بازهم جای خالی گل های رونالدو در این بازی ها دیده می شود.
در مقابل، بنزما با 17 گل خود توانسته 5 امتیاز برای رئال به ارمغان بیاورد(گرت بیل نیز 13 گل زده و گل های او باعث ثبت یک امتیاز برای رئال شده).

در جبهه بارسلونا اما مسی با تنها 800 دقیقه حضور در میادین و 10 گل زده، در کسب 5 امتیاز برای تیمش موثر بوده،  نیمار نیز با 16 گل همچون مسی در کسب 5 امتیاز تاثیر داشته و سوارز که 18 گل زده توانسته 9 امتیاز برای آبی اناری ها به ارمغان بیاورد.

 

ارسال نظر