Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

فرگوسن، برگ برنده شیخ‌سلمان در انتخابات فیفا

فرگوسن، برگ برنده شیخ‌سلمان در انتخابات فیفا

یکی از کاندیداهای کسب عنوان ریاست فدراسیون جهانی فوتبال فیفا قصد دارد از سر آلکس فرگوسن در کمپین خود استفاده کند.

رفته رفته تنور انتخاباتی فدراسیون جهانی فوتبال در حال داغ شدن است و 5 نامزد تصدی پست ریاست این فدراسیون در تلاش هستند تا برنامه های خود را اجرایی کنند. یکی از برنامه های جالب در همین حوزه مربوط به شیخ سلمان بن ابراهیم الخلیفه می شود که قصد دارد از سر آلکس فرگوسن معروف در کمپین انتخاباتی خود استفاده کند.

شیخ سلمان پیرامون همین مسئله به اسکای اسپورتس گفت:" بسیار خوب است که از نظرات و توصیه های شخصیت هایی همچون سر آلکس فرگوسن که خدمات ارزنده ای را به فوتبال ارائه کرده اند، استفاده شود. من قصد دارم تا در این زمینه همکاری خوب و جامعی با فرگوسن داشته باشم."

سر آلکس فرگوسن به احتمال فراوان در کنار ریچارد اسکودامور مدیر اجرایی رقابت های لیگ برتر انگلیس در کمپین شیخ سلمان برای پیروزی در انتخابات پیش رو حضور خواهد داشت. شیخ سلمان پیرامون همین مسئله گفت:" این دو شخصیت و تجربه فوق العاده ارزشمندی را دارا هستند. همه به آنچه آن ها در فوتبال انجام داده اند، احترام می گذارند."

 

ارسال نظر