Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بارسلونا در اندیشه جذب اسطوره اتلتیکو مادرید

بارسلونا در اندیشه جذب اسطوره اتلتیکو مادرید

فرناندو تورس، ستاره و به نوعی اسطوره باشگاه اتلتیکو مادرید مورد توجه باشگاه بارسلونا قرار گرفته است.

تابستان 2014 تورس از چلسی به میلان پیوست اما عمر حضور او در میان روسونری ها به 6 ماه ختم شد و او زمستان 2015 به عنوان بازیکن قرضی راهی تیم محبوبش اتلتیکو مادرید شد. استقبال هواداران اتلتیکو از او در ورزشگاه کالدرون رویایی بود اما تورس هرگز نتوانست روزهای درخشان اواسط دهه گذشته را در این تیم تکرار کند و هفته هاست که در امر گلزنی ناکام مانده و فعلا به دلیل مصدومیت دور از میادین است.

تورس در تابستان آتی بازیکن آزاد خواهد شد و انبوهی از پیشنهادات از امارات، ژاپن، قطر، آمریکا و ...برای وی رسیده و با توجه به محرومیت اتلتیکو از خرید بازیکن، او نمی تواند با این باشگاه قرارداد دائمی امضا کند.

 موندودپورتیوو امروز در گزارشی ویژه ادعا کرد که مدیران باشگاه بارسلونا در حال بررسی شرایط جذب تورس هستند چون او را یکی از بهترین گزینه ها به عنوان یار تعویضی مسی، نیمار و سوارز می دانند. مشخص نیست که اگر پیشنهاد بارسلونا جدی باشد، تورس حاضر خواهد شد پیراهن تیمی غیر از اتلتیکو را در اسپانیا به تن کند یا اینکه با رد این پیشنهاد راهی کشوری دیگر خواهد شد.

ارسال نظر