Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

امسال یونایتد با فان خال دستاوردی نخواهد داشت

امسال یونایتد با فان خال دستاوردی نخواهد داشت

مدیر اجرایی سابق منچستریونایتد از شرایط فعلی این تیم در رقابت های فصل جاری بسیار ناامید شده است.

دیوید جیل مدیر اجرایی سابق منچستریونایتد که دوران پرافتخاری را در این تیم تا سال 2013 سپری کرده بود، همچون دیگر هواداران این تیم در سراسر دنیا از شرایط یونایتد در فصل جاری ناامید شده است. دیوید جیل می گوید که با این وضعیت یونایتد نمی تواند به دستاورد خاصی در سال جاری دست پیدا کند.

جیل پیرامون همین مسئله گفت:" کاملا واضح است که همه امیدوار هستند روند نتیجه گیری تیم بهتر شود اما شرایط در حال حاضر کاملا ناامید کننده است. تقریبا کمتر کسی شک دارد که یونایتد در فصل جاری دیگر نمی تواند به دستاورد و موفقیت خاصی دست پیدا کند. همه در باشگاه تلاش می کنند تا شرایط را تغییر دهند اما اوضاع به هیچ عنوان ساده نیست."

جیل در ادامه می گوید که نداشتن مهره های لازم نیز ازعوامل تاثیرگذار درافت منچستریونایتد است:" منچستریونایتد در گذشته دوران پرافتخاری را داشته است اما برای تکرار آن دوران نیاز به بازیکنان خوبی دارد. یونایتد در گذشته مهره هایی همچون گیگز، بکام و یا پل اسکولز را در اختیار داشته است و در زمان قبل تر از آن نیز امثال مت بازبی و جورج بست در این باشگاه بازی کرده اند."

 

ارسال نظر