Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

انریکه درآستانه رسیدن به‌رکورد گواردیولادربارسلونا

انریکه درآستانه رسیدن به‌رکورد گواردیولادربارسلونا

بارسلونا لوئیس انریکه با پیروزی شب گذشته برابر مالاگا موفق به ثبت رکورد 24 بازی متوالی بدون شکست شد.

این ششمین برد متوالی بارسلونا نیز محسوب می شد و اگر این تیم بتواند روز چهارشنبه در بازی برگشت دور یک چهارم نهایی کوپا دل ری برابر بیلبائو نیز پیروز شود، می تواند به بهترین روند بردهایش در فصل جاری دست یابد.

بارسلونای انریکه با پیروزی بر مالاگا موفق شد رکورد بی شکستی خود را به 24 بازی متوالی برساند و از این حیث با رکورد بارسلونای فرانک رایکارد در فصل 2005-2006 برابری کند. با رایکارد بارسلونا 20برد و 4 تساوی کسب کرده بود و سرانجام با شکست 4-2 از زاراگوزا در کوپا دل ری، روند بی شکستی هایش قطع شد. بارسلونای 2015-2016 در 24 بازی اخیر خود، 19 برد و 5 تساوی کسب کرده است.

لوئیس انریکه و تیمش هنوز دو مانع دیگر پیش رو دارند. اولی رسیدن به رکورد 27 بازی متوالی بدون شکست بارسلونای رینوس میشل در فصل 73-74 و دومی رسیدن به رکورد 28 بازی بدون شکست بارسلونای پپ گواردیولا در فصل 2010-2011 است. تیم پپ با شکست 3-1 از بتیس در کوپا دل ری، نوار بی شکستی هایش پاره شد.

ارسال نظر