Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

پدیده موردنظر رئال: منچستر و ژاوی را دوست دارم!

پدیده موردنظر رئال: منچستر و ژاوی را دوست دارم!

رسانه های اسپانیایی از نهایی شدن توافق بین رئال و بوکاجونیورز برای انتقال رودریگو بنتانکور به باشگاه مادریدی خبر داده اند.

محرومیت فیفا برای باشگاه رئال مادرید که به این باشگاه اجازه نمی دهد تا در دو پنجره نقل و انتقالات آتی بازیکنی خریده و به ثبت برساند باعث شده تا مدیران رئال برای جذب برخی مهره های موردنظر خود در بازار زمستانی فعلی اقدام کنند.

یکی از این بازیکنان، رودریگو بنتانکور، ستاره اروگوئه ای بوکاجونیورز است که به ادعای رسانه های اسپانیایی و آرژانتینی، با رقمی معادل 10میلیون یورو به رئال مادرید خواهد پیوست. یوونتوس نیز تابستان گذشته در صدد به خدمت گرفتن این بازیکن در ازای فروش ته وز به بوکا بود اما باشگاه آرژنتینی، گوئیو داولا را به یوونتوس انتقال داد. رئال قصد دارد بنتانکور را به خدمت گرفته و تا تابستان 2017 به باشگاه سابقش قرض بدهد.

مارکا به همین بهانه با این بازیکن مصاحبه ای انجام داد و گفته های بنتانکور در نوع خوب جالب توجه می نماید. او در بخش هایی از مصاحبه خود گفت:" بسیاری مرا با ریکلمه و گاگو مقایسه می کنند ولی سبک بازی من بیشتر به گاگو شبیه است. از کودکی لیگ برتر انگلیس و منچستریونایتد را دوست داشتم و رویای من بازی برای این تیم است.

همیشه از بازی سه بازیکن بیش از دیگران خوشم می آمده: ژاوی، اینیستا و بوسکتس و سعی کرده ام از آنها الگوبرداری کنم. بازی های زیدان را از طریق ویدئوهایی که موجود است تماشا کرده ام و سال 2010 این شانس را داشتم تا از نزدیک با او ملاقات کنم. زیدان زمانی که بازی می کرد، سلطان بی چون و چرای زمین بود."

ارسال نظر