Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

انریکه: مسی مشکلی برای بازی با مالاگا ندارد

انریکه: مسی مشکلی برای بازی با مالاگا ندارد

بارسلونا فردا از ساعت 18.30 در زمین مالاگا به مصاف این تیم خواهد رفت در حالیکه ابهاماتی در مورد حضور مسی در این مسابقه وجود دارد.

بارسا که با یک بازی و دو امتیاز کمتر از اتلتیکو در جایگاه دوم قرار دارد فردا مصاف دشواری در زمین مالاگا پیش رو دارد. انریکه، سرمربی بارسا در نشست خبری این بازی گفت:" مالاگا یکی از تیم هایی است که چه در فصل گذشته و چه در فصل جاری، مشکلات زیادی برای ما درست کرده است. بازیکنان این تیم مقابل ما فرصت های خوب گلزنی خلق کردند و در بسیاری مقاطع، اجازه شکل گیری حملات ما را ندادند.
اگر نگویم سرسخت ترین اما یکی از حریفان بسیار دشوار ما در یک سال گذشته همین مالاگا بوده است. با خاوی گراسیا، مربی این تیم در تیم زیر 21 ساله ها همبازی بودم و می دانم که خیلی خوب با ایده های من آشنایی دارد. مالاگا موفق شده در خانه خود اتلتیکو را شکست دهد و بی شک بازی دشواری پیش روی ماست."

مشکل با داوران:" به شخصه با هیچ داوری در فوتبال اسپانیا مشکل ندارم."

4 کارته بودن نیمار و ماسکرانو و احتمال از دست دادن بازی با اتلتیکو:" اهمیتی ندارد و این مساله آنها را تحت تاثیر قرار نخواهد داد."

وضعیت مسی و متیو:" هر دو کاملا بهبود پیدا کرده اند. روز گذشته بدون مشکل تمرین کردند و پس از تمرین امروز در موردشان تصمیم گیری خواهم کرد؛ هرچند بعید می دانم مشکلی برای بازی فردا داشته باشند."

رئال مادرید با زیدان:" هیچ کدام از دو بازی اخیر رئال را تماشا نکرده ام."

شایعه پیوستن نیمار به رئال:" اینها همه شایعه هستند و از شنیدنشان خسته شده ام. علاقه ای به صحبت در مورد اینگونه اخبار ندارم."

استراحت دادن به لوئیس سوارز:" استراحت دادن به اینگونه بازیکنان دشوار است؛ هرچند که استراحت دادن به بازیکنی که برای ما حیاتی است نتیجه مثبتی خواهد داشت."

ارسال نظر