Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

2 مدافع موردنظر بارسلونا برای تابستان آتی

2 مدافع موردنظر بارسلونا برای تابستان آتی

موندودپورتیوو روز گذشته از علاقه بارسلونا به جذب یک مدافع جوان و سطح اول جهانی خبر داد و بدین منظور به نام هایی چون مارکینیوس، خیمنز و لاپورته اشاره کرده بود.

این نشریه چاپ بارسلونا امروز در تکمیل گزارش روز گذشته خود و به نقل از منابع نزدیک به روبرت فرناندز، مدیر ورزشی بارسا، خبر داد که دو مدافع موردنظر بارسلونا که در اولویت قرار دارند؛ آیمریک لاپورته از بیلبائو و آدریان مارین از ویارئال هستند؛ دو مدافع 21 و 20 ساله آینده دار که هر کدام می توانند پویولی جدید برای آبی اناری ها باشند.

در صورت عدم موفقیت بارسلونا در جذب این دو مدافع، بارسلونا به سراغ پلان B خود خواهد رفت که کسی نیست جز جان استونز، پدیده 21 ساله باشگاه اورتون که تابستان گذشته باشگاه چلسی تلاش زیادی کرد تا وی را به خدمت بگیرد اما درخواست 50 میلیون یورویی اورتون باعث شد تا این انتقال عملی نشود. بارسلونا تابستان آتی تلاش خواهد کرد یکی از این سه مدافع را به فهرست خود اضافه کند.

ارسال نظر