Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

شانس اندک رئال‌مادرید برای به خدمت‌گرفتن پوگبا

شانس اندک رئال‌مادرید برای به خدمت‌گرفتن پوگبا

رئال مادرید در مقایسه با بارسلونا شانس بسیار کمتری برای جذب پل پوگبا در تابستان آینده خواهد داشت.

این ادعای رسانه معتبر ایتالیایی "Sport Mediaset" است. رئال مادرید در حال حاضر از خرید در دو پنجره نقل و انتقالاتی تابستان 2016 و زمستان 2017 منع شده اما با فرجام خواهی این باشگاه، به احتمال فراوان، محرومیت اولیه تعلیق شده و رئالی ها قادر خواهند بود در فصل تابستان، بازیکنان جدیدی به خدمت بگیرند.

یکی از این گزینه ها، بدون تردید پل پوگباست که بسیار مورد توجه زیدان قرار دارد اما اسپورت مدیاست امروز گزارش داد که پوگبا تنها به یک شرط از یووه جدا خواهد شد و آن هم رسیدن پیشنهاد باشگاه بارسلوناست. ستاره جوان فرانسوی علاقه ای به بازی برای رئال، سیتی و پاری سن ژرمن ندارد و دوست دارد به بارسلونا بپیوندد. موندو دپورتیو هم روز گذشته ادعا کرده بود که پوگبا در گفتگو با مسی از علاقه اش برای بازی در بارسلونا خبر داده است.

نشریه کوریره دلو اسپورت نیز در همین رابطه گزارش داده است که یوونتوس در صورت رسیدن پیشنهاد رئال مادرید برای پوگبا در نقل و انتقالات زمستانی، 150 میلیون یورو برای انتقال ستاره فرانسوی خود درخواست خواهد کرد که بدون شک هیچ باشگاهی راضی به پرداخت این رقم نخواهد شد.

ارسال نظر